Leżak Dębki

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do nowego obiektu (wybudowany w 2016 roku) w miejscowości Dębki. Zaledwie ok.600m od najlepszej i najczystszej plaży w Polsce. Apartamenty przygotowaliśmy specjalnie dla Państwa wygody. Wyposażyliśmy je w najpraktyczniejsze rzeczy tak aby jak najbardziej umilić Państwu pobyt nad morzem,

Zapraszamy do kontaktu tel: 602 773 576

Dębki to przepiękne miejsce nad morzem Bałtyckim. Cechuje je przepiękna plaża o dużej szerokości i czystym piasku. Plaże od obiektów turystycznych oddziela przepiękny pas leśny ok.200m. Nasz obiekt położony jest ok.600 metrów od morza. Spacerkiem to ok.10 minut. 

Dębki swoją magią urzekły nie jedną osobę, dzięki temu klimat, który powstaje wśród turystów jest nie do opisania. Każdy ma tu swoje ulubione miejsca do których wraca aby odpocząć i naładować baterie dzięki którym da się funkcjonować przez cały rok.

Dębki, dzięki temu że odwiedza je tysiące turystów podczas sezonu i nie tylko stały się bazą noclegową ale też gastronomiczną. Można tu zjeść pyszną świeżą rybkę, super lody oraz wiele różnych potraw.

Na Dębkach również organizowany jest spływ kajakowy rzeką Piaśnicą do morza. 

Kontakt

Telefon: 602 773 576
Email: lezakdebki@o2.pl

Strona www: www.lezakdebki.pl

Dębki, ul.Wrzosowa